Konzultaci lze provést následujícími způsoby: Telefon, Skype, nebo návštěva u mě v Mikulově. Občas pak jezdím do Brna, občas do Nového Města na Moravě, občas do Olomouce.

Nejsem zdravotní pracovník - nepočítejte tedy s "odbornou lékařskou" konzultací. Mé zaměření směřuje k získávání informací o výživovém způsobu, který vede k nejlepším zdravotním výsledkům na této planetě. Mé konzultace vedou k pochopení rostlinné stravy, ovšem respektuji rozhodnutí každého. Každý má své tempo a ochotu začlenit rostlinný způsob výživy do svého života.

Vřele doporučuji jít na úvodní stránku a tam si přečíst "Úvodní články" - které vám vysvětlí, proč je vhodné zajímat se o rostlinnou stravu a jakých výsledků se dá dosáhnout z hlediska zdravotního, výživového, sportovního a z hlediska dalších aspektů života. Následně navštivte "Hlavní články", které rovněž předávají základní možnosti tohoto tématu. Tyto články mohou zastat roli konzultace.

S čím vám mohu pomoci?

Chcete se naučit tento výživový způsob, něco vás zaskočilo a nevíte jak to překonat? Možná vám mohu pomoci.

Chcete zredukovat svoji váhu? Rostlinný způsob výživy je velice efektivním nástrojem, který vás přivede k přirozené váze vašeho těla.

Chcete vědět, jaké možnosti nabízí vědecké poznání a výsledky rostlinného způsobu výživy ve světě konkrétních nemocí? Běžně se mnohé nemoci považují za nevyléčitelné - ať už jsou to nemoci srdce, diabetes 2. typu, nebo jiné. Přitom jsou působeny nevhodnou výživou a změna výživového způsobu vám umožní vrátit se k plnému zdraví.

Vědecké poznání beru v potaz vždy a je součástí každé konzultace. Jen pamatujte, že nejsem zdravotní pracovník, nebudu zastupovat lékaře, pouze vám předám informace, které naleznu o možnostech, které máte.

Cena konzultace a způsob platby

Cena konzultace

Poté, co vyplníte dotazník a obdržíte potvrzení konzultace, dohodneme se na termínu. Termín si rezervujete zasláním zálohy 150 Kč. Záloha je vratná pouze pokud konzultace neproběhne z důvodů na mé straně. Termín konzultace lze jednou bezplatně přeložit.

Celkovou cenu konzultace nechávám na vás. Platíte až po proběhnutí konzultaci, v případě spokojenosti. Ohodnotíte přínos konzultace a sami se rozhodnete kolik zaplatíte. Očekávaná částka - vzhledem k času, který trávím i přípravou na konzultaci - je alespoň 500 Kč/hodina konzultace.

Bankovní spojení: 2634846023/0800

Žádost o konzultaci
Vyplňte následující údaje. Po odeslání formuláře vyhodnotím, jestli Vám mohu pomoci a ozvu se vám zpět, jakmile to bude možné.
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Přes co budeme dělat případný hovor? Zadejte telefon nebo Skype.
Co by mělo být cílem našeho hovoru? Co chcete změnit?
Máte nějakou nemoc, berete léky? Něco jiného zdravotního, co by mělo být zohledněno?
Sportujete? Cvičíte? Máte sedavé zaměstnání nebo jste v něm fyzicky aktivní?
Jste emočně v pohodě? Nebo jste pod tíhou nejrůznějších životních situací, pod tlakem z práce, apod.?
Jíte bezlepkově, jste intolerantní na laktózu, jste vegetarián, vegan, nebo sníte co potkáte? Máte alergii na některé potraviny?