Konec doby masové právě začíná

Závěr

Jsem si vědom toho, že spousta lidé ještě nebude s tímto článkem souhlasit. Když se s lidmi na toto téma bavím, často mám pocit, že je moje zmínky o zbytečnosti masa v lidské výživě skoro až urážejí. Konec konců: vyžaduje to určitou změnu v jejich základní rutině – v jídle. A to lidé neradi dělají.

Zároveň tomu není ještě tak dlouho, kdy největší občanská válka ve Spojených státech vznikla kvůli otázce, jestli mají černoši být otroci nebo svobodní lidé. Vyloženě se kvůli tomu šli zabíjet. Tak dementní byli. Pardon.

Je tedy patrné, že zejména generace 40 + budou mít natolik zaryté zvyky ohledně konzumace masa, že jim „ukončení zabíjení jiných tvorů na této planetě“ přijde jako naprosto zcestná otázka, přestože za naprosto zcestné a špatné by mělo být považováno jejich zabíjení a pojídání.

Zejména mladí lidé by tedy měli vědět, že budoucí cesta člověka nevede přes mrtvoly. Staré necháme, aby si užili svoje nemoci pramenící z jejich lenosti. I díky nim vznikne řešení dnešní situace. Vzniknou nejrůznější potraviny, ze kterých se budeme radovat a těšit, jako se dnešní člověk těší ze zvířecích mrtvol.

Ukončit dobu masovou bude velice snadné. Radujme se. Je to veliký krok pro člověka, a ještě větší krok pro lidstvo.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *