Konec doby masové právě začíná

Od svého počátku se lidstvo někam posouvá. Dokázali jsme vyrobit nástroje z kamenů. U toho jsme se ale nezasekli a posunuli jsme se dále – dokázali jsme vytvořit kov. Zjistili jsme, že je Země kulatá. Uvědomili jsme si, že černoši jsou lidé a ne otroci. Přestali jsme být komunistickou zemí…

Neustále se v něčem zdokonalujeme. Věci, které byly donedávna nemožné, jsou nyní samozřejmé.

Zažili jsme i rozmach potravinářského průmyslu – jestli se to tak dá nazvat. Nemusíme se starat o to, abychom si zajistili jídlo. Prostě si ho koupíme v obchodě. V rámci lidské lenosti se však stala i ta chyba, kterou je všední konzumace masa.

Maso bylo do nedávna vzácností v lidském jídelníčku. Nyní je to záležitost každodenní, ke všemu většinou doplněna o potraviny, které lidskému tělu nepřináší reálnou hodnotu.

Z mnoha důvodů je však patrné, že tento trend konzumace masa bude ustupovat. Jsme na počátku této nové éry. Jsme na počátku konce Doby masové.

V tomto článku si povíme pár důvodů, proč lidé od konzumace masa odstupují. Ten hlavní se dozvíte hned na další stránce.

Zanechte komentář

About Josef Laštovička

Tvůrce webu Začít Život. Propagátor rostlinné výživy a životního stylu z oblastí s nejvyšší průměrnou délkou života na Zemi. Člověk s vizí, že lidé jednou budou preferovat chutná jídla, která zlepšují jejich zdraví, šetří planetu a životy zvířat.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *