JE NAČASE ZAČÍT JÍST ŽIVOT

INSPIRUJ SE OD LIDÍ Z DLOUHOVĚKÝCH OBLASTÍ

VÝŽIVA, KTERÁ DOSAHUJE NEJLEPŠÍCH VÝSLEDKŮ.

KAŽDÝ DEN SE MŮŽEŠ CÍTIT SKVĚLE

zacitzivot
Kdo jí Život, má Život...
Kdo jí smrt...

KNIHA ŘEŠÍ TÉMATA:

VÝŽIVA DLOUHOVĚKÝCH

Lidé z dlouhověkých oblastí se vyživují rostlinným způsobem. To je hlavním důvodem toho, že dosáhují tak dobrých zdravotních výdledků. Pochopení tohoto druhu stravování může být nejlepší investicí tvého života.

KVALITNÍ ZDROJE INFORMACÍ

Kniha je podložena vědou a výsledky světových vědeckých a lékařských osobností. Chceš-li dosáhnout nejlepších výsledků, uč se od lidí, kteří dosahují těch nejlepších výsledků.

NEJČASTĚJŠÍ NEMOCI

Nevhodná výživa je hlavním důvodem, proč lidé v naší společnosti trpí a umírají na nejčastější nemoci. Díky knize pochopíš, jak se těmto nemocem vyhnout. Zdraví a ideální váha je přirozený stav těla, ne naopak.

DOPORUČENÉ KNIHY, PŘEDNÁŠKY A ODKAZY

Knihu provází spousta doporučených odkazů na videa, přednášky a články a další knihy.

CO O KNIZE ŘÍKAJÍ:

Kniha je skvělá, určitě by si ji měl přečíst každý, i přes všechny svoje předsvědčení, protože je psaná tak, že se nad tím člověk musí alespoň na chvíli pozastavit a popřemýšlet o tom všem. I když po přečtení zůstane u svých starých zvyků, třeba mu to bude vrtat hlavu tak dlouho, že to bude jen otázka času, kdy k tomu sám dospěje. Jsem neskutečně ráda, že se našel další člověk, který vidí svět takový, jaký opravdu je a nic si nenalhává či nenamlouvá.
Kateřina B.
Pepu znám už nějaký pátek a když začal jezdit do světa, odkud vozil zajímavé postřehy, začal mě víc zajímat. Ukázal mi, že existuje více alternativ stravování. Díky jeho knize, jsem zjistil, jak málo toho vím o svém těle a začal jsem přemýšlet nad tím, co do sebe strkám.
Tom Z.
Zakladatel Investree.cz
Knihu doporučuji všem lidem, kteří se zajímají o své tělo a zdraví, stravu i fungování světa. Musíte mít mysl alespoň trochu otevřenou (čímž nemyslím, že byste do čtení měli jít s tím, že okamžitě změníte celý svůj život...), jinak je pro vás kniha ztrátou času, protože číst něco, nad čím se nehodláte ani při samotném čtení zamyslet, je zbytečné... Věřím ale, že většinu lidí by tato kniha zaujala, ať už by si z ní odnesli cokoli.
Michaela V.
Autorka blogu tisicezivotu.blogspot.cz

AUTOR KNIHY:

Josef Laštovička

Studium vlivu výživy na zdraví člověka mě dovedlo do města dlouhověkých lidí v Kalifornii. V tomto městě - v Loma Lindě - jsem absolvoval stáž v programu CHIPHEALTH.com. Tento program učí lidi rostlinnému způsobu výživy a výsledky publikuje do vědeckých časopisů. Na vlastní kůži jsem se tak přesvědčil o výhodách zdravého životního stylu, které nyní šířím dále.
V současnosti se snažím o vybudování databáze informací, které mohou lidem pomoci z mnohých problémů. Abych tohoto cíle dosáhl, překládám vědecké studie, americké lékaře a vědce...

PROČ "JÍST ŽIVOT" SLOVY AUTORA

"Kniha reprezentuje shrnutí mého prvního roku bádání v oblasti rostlinné stravy. Je tedy vhodná zejména pro lidi, kteří by si chtěli projít prvním ročníkem v poznávání této oblasti. I ostatní však z knihy mohou získat inspiraci, perličky z výživového světa a k tomu i klid na duši, že pokud žijí způsobem, pomocí kterého se na této planetě lidé dožívají nejvyšších věků, pak nedělají chybu.

Jídlo je našim nejsilnějším zvykem - od mala, několikrát denně, často pořád to stejné... a nejednou vám někdo bude vykládat že to děláte blbě? Tak, když vám vše vyhovuje, nic neměňte. Pokud však spatřujete prostor pro zlepšení, ať už v čemkoliv, tak věřte, že výživa souvisí snad se vším a naučit se výživový způsob, který téměř eliminuje naši nejčastější příčinu úmrtí... to může být dobrá volba, ať to zní jak chce neuvěřitelně.

Pravda je, že naučit se jíst rostlinnou stravu není jednoduché. Jde to proti naší kultuře. Přináší to však výborné výsledky."

Snad mi knedlo-vepřo-zelo odpustí.