Výživa a kultura lidí, dosahujících nejlepších výsledků na planetě

Trápí vás nedostatek energie, nadbytečná kila, zmatek v oblasti výživového světa, chronická nemoc..? Inspirujte se od lidí s nejvyšší průměrnou délkou života a nejlepším zdravím na Zemi. Tito lidé jedí Život. 

247 stran l 199 Kč

Je načase začít jíst Život_Josef Laštovička

KNIHA ŘEŠÍ TÉMATA:

VÝŽIVA DLOUHOVĚKÝCH

Lidé z dlouhověkých oblastí se vyživují rostlinným způsobem. To je hlavním důvodem toho, že dosáhují tak dobrých zdravotních výdledků. Pochopení tohoto druhu stravování může být nejlepší investicí tvého života.

KVALITNÍ ZDROJE INFORMACÍ

Kniha je podložena vědou a výsledky světových vědeckých a lékařských osobností. Chceš-li dosáhnout nejlepších výsledků, uč se od lidí, kteří dosahují těch nejlepších výsledků.

NEJČASTĚJŠÍ NEMOCI

Nevhodná výživa je hlavním důvodem, proč lidé v naší společnosti trpí a umírají na nejčastější nemoci. Díky knize pochopíš, jak se těmto nemocem vyhnout. Zdraví a ideální váha je přirozený stav těla, ne naopak.

DOPORUČENÉ KNIHY, PŘEDNÁŠKY A ODKAZY

Knihu provází spousta doporučených odkazů na videa, přednášky a články a další knihy.

CO O KNIZE ŘÍKAJÍ:

Kniha je skvělá, určitě by si ji měl přečíst každý, i přes všechny svoje předsvědčení, protože je psaná tak, že se nad tím člověk musí alespoň na chvíli pozastavit a popřemýšlet o tom všem. I když po přečtení zůstane u svých starých zvyků, třeba mu to bude vrtat hlavu tak dlouho, že to bude jen otázka času, kdy k tomu sám dospěje. Jsem neskutečně ráda, že se našel další člověk, který vidí svět takový, jaký opravdu je a nic si nenalhává či nenamlouvá.
Kateřina B.
Pepu znám už nějaký pátek a když začal jezdit do světa, odkud vozil zajímavé postřehy, začal mě víc zajímat. Ukázal mi, že existuje více alternativ stravování. Díky jeho knize, jsem zjistil, jak málo toho vím o svém těle a začal jsem přemýšlet nad tím, co do sebe strkám.
Tom Z.
Zakladatel Investree.cz
Knihu doporučuji všem lidem, kteří se zajímají o své tělo a zdraví, stravu i fungování světa. Musíte mít mysl alespoň trochu otevřenou (čímž nemyslím, že byste do čtení měli jít s tím, že okamžitě změníte celý svůj život...), jinak je pro vás kniha ztrátou času, protože číst něco, nad čím se nehodláte ani při samotném čtení zamyslet, je zbytečné... Věřím ale, že většinu lidí by tato kniha zaujala, ať už by si z ní odnesli cokoli.
Michaela V.
Autorka blogu tisicezivotu.blogspot.cz

AUTOR KNIHY:

Josef Laštovička

Studium vlivu výživy na zdraví člověka mě dovedlo do města dlouhověkých lidí v Kalifornii. V tomto městě - v Loma Lindě - jsem absolvoval stáž v programu CHIPHEALTH.com. Tento program učí lidi rostlinnému způsobu výživy a výsledky publikuje do vědeckých časopisů. Na vlastní kůži jsem se tak přesvědčil o výhodách zdravého životního stylu, které nyní šířím dále.
V současnosti se snažím o vybudování databáze informací, které mohou lidem pomoci z mnohých problémů. Tyto informace čerpám od zahraničních vědců a lékařů.

O knize a proč jíst život slovy autora

Kniha reprezentuje shrnutí mého prvních dvou let bádání v oblasti rostlinné stravy. Je tedy vhodná zejména pro lidi, kteří by si chtěli projít úvodním ročníkem v poznávání této oblasti. I zkušenější z knihy mohou získat inspiraci, perličky z výživového světa a k tomu i klid na duši, že pokud žijí způsobem, pomocí kterého se na této planetě lidé dožívají nejvyšších věků, pak nedělají chybu.

Jídlo je našim nejsilnějším zvykem a mnohdy se nám nechce měnit. Pokud však spatřujete prostor pro zlepšení, ať už v čemkoliv, tak věřte, že výživa souvisí snad se vším a naučit se výživový způsob, který nabízí tolik výhod, stojí za to počáteční úsilí.

Pravda je, že naučit se jíst rostlinnou stravu není jednoduché. Jde to proti naší kultuře. Přináší to však výborné výsledky. Nač se držet kultury, která nás zabíjí? Zahoďte její negativní aspekty.

247 stran l 199 Kč